Valymo irenginiu konsultacijos ir montavimas

“Uponor” biocheminiai nuotekų valymo įrenginiai

Belaidis Uponor nuotekų valymo įrenginys

Patikimiausiai veikiantis, mažiausiai priežiūros reikalaujantis ir mažiausiai pastebimas valymo įrenginys rinkoje - moderni ir patikima nuotekų valymo sistema

Efektyvus jūsų valymo įrenginio veikimas

Ciklinis valymo įrenginys – tai kompaktiškas biocheminio nuotekų valymo įrenginys, išvalantis visas individualaus namo buitines nuotekas. Valymo įrenginio veikimas pagrįstas valymo ats- kiromis porcijomis technologija, aktyviojo dumblo procesu ir cheminiu fosforo nusodinimu. Nuotekos valomos atskiromis vienodo dydžio porcijomis, todėl kiekviena nuotekų porcija išvaloma vienodai gerai. Biologinį valymo procesą atlieka aktyviajame dumble esantys mikro- organizmai. Nusodinimo chemikalai pašalina iš nuotekų ištirpusius fosforo junginius. Valymo procesui pasibaigus išvalytas vanduo išleidžiamas į netoliese esantį atvirą griovį, išleidimo šulinį arba kanalą. Valymo įrenginį geriausia naudoti nuolat, tačiau jis turi atostogų režimo funkciją, todėl tinka ir ištisus metus naudojamoms poilsiavietėms.


Paprastas įrengimas nedideliame plote

Kompaktiškas „Uponor“ valymo įrenginys „Clean I“ užima labai mažai vietos ir yra montuojamas nedideliame gylyje. Valymo įrenginį galima įrengti ir uolėtame grunte, taip pat renovuojamame plote, pvz., vietoj senų betoninių šulinio rentinių. Naujose statybose valymo įrenginį geriausia montuoti tuo pačiu metu, kai klojami namo pamatai. Naujas nuotekų valymo įrenginys sumontuojamas greitai, ir jį galima pradėti naudoti jau tą pačią dieną.

Įrenginio duomenys pateikiami tiesiai į namus

Saugiems ir moderniems namams reikia protingų buitį palengvinančių sprendimų. „Uponor“ bioche- minis-ciklinis nuotekų valymo įrenginys „Clean I“ – pirmas kompaktiškas valymo įrenginys rinkoje, tu- rintis belaidę signalizavimo sistemą. Galimybė pa- togiai sekti savo valymo įrenginį neišeinant iš namų – akivaizdus privalumas. Nedidelis, nepastebimai įsiliejantis į jūsų namų interjerą pultelis bet kuriuo metu informuos apie valymo įrenginio būseną. Pap- rasta ir patogu, ar ne?

"Uponor" biocheminių nuotekų valymo įrenginių ir montavimo kainos


Įrenginio tipas Gyventojų skaičius Našumas, per parą Įrenginio kaina, EUR(su pvm) Montavimo darbai nuo, EUR Medžiagos, EUR Viso nuo, EUR
Clean 1 1-7 1.05m³ 6345 525 350 7220 Užsisakyti