Valymo irenginiu konsultacijos ir montavimas

Wavin - Labko Biokem buitinių nuotekų valymo įrenginiai

Wavin Labko Biokem nuotekų valymo įrenginiai

„Labko BioKem“ – inovatyvus nuotekų valymo sprendimas.

Plečiantis gyvenamajai individualių namų statybai vietovėse, kuriose nėra galimybės prisijungti prie miesto nuotekų sistemos tinklų, vienas aktualiausių klausimų tampa buitinių nuotekų tvarkymas. Tokiems atvejams plastikinių vamzdžių gamybos kompanija „Wavin Baltic“ siūlo sprendimą - biocheminius valymo įrenginius „Labko BioKem“, kurie skirti buitinių nuotekų valymui iš individualių gyvenamųjų būstų, gyvenviečių bei pramonės įmonių, esančių už kanalizacijos tinklo ribų.

Paprastas ir patogus naudoti

Naujos kartos valymo įrengimai nuo šiol leis dar efektyviau tvarkyti buitines nuotekas. Ilgaamžiai, iš polietileno ir stiklaplasčio medžiagos pagaminti įrenginiai yra montuojami į gruntą šalia būsto ir gali būti parinkti įvairiausių pajėgumų - priklausomai nuo namų ūkio ar objekto dydžio, įrengimas apdoroja nuotekas susidarančias iš nuo 6 iki 90 asmenų veiklos. „Wavin Baltic“ koncerno atstovų teigimu, išskirtinis šios nuotekų valymo sistemos privalumas yra galimybė įrenginio veikimą stebėti valdymo bloke. Šiam valymo įrenginiui nereikia jokios specialios priežiūros, išskyrus vienkartinio valymo bei poros cheminių medžiagų papildymų per metus. Itin patogu, kad visa informacija apie įrenginio veiklą matoma namuose įrengtame valdymo bloke, ją taip pat galima matyti bei valdyti nuotoliniu būdu - internetu ar mobiliuoju telefonu.

Tausoja gamtą

Be šių privalumų, „Labko BioKem“ ciklinio veikimo reaktoriai taip pat yra itin ekologiški. Įrenginiai triskart efektyviau nei reikalaujama pagal oficialius standartus mažina fosforo išskyrimą, „Labko BioKem“ – inovatyvus nuotekų valymo sprendimas beveik perpus iš nuotekų pašalina azotą ir net iki 90 proc. sumažina organinių medžiagų kiekį. Šis nuotekų valymo įrenginys vienas pirmųjų, kuris visiškai atitinka tokiems įrenginiams keliamus reikalavimus Lietuvos rinkoje. CE ženklu pažymėta sistema ne tik prisideda prie aplinkos tausojimo, tačiau greitai, paprastai ir efektyviai išsprendžia opią nuošalių gyvenamųjų namų ar kitų objektų buitinių nuotekų valymo problemą.

Sistemos veikimo principas

„Labko BioKem“ reaktorių funkcionavimas pagrįstas cikliškumo principu. Darbiniame bake nuosekliai vyksta aeracija, fosforo nusodinimas, nuotekų valymas ir išvalytų nuotekų išpumpavimas iš bako. Aeracijos metu į reaktorių tiekiamas deguonis, reikalingas nuotekas valančių mikroorganizmų gyvybinei veiklai palaikyti, ir išmaišomas veikliojo dumblo ir nuotekų mišinys. Po to išvalytos nuotekos išpumpuojamos į atvirą griovį ar kitą išleidimui paskirtą vietą, patvirtintą valdžios institucijos. Nuotekų nereikia iš anksto nuskaidrinti Atsiradus problemų, nuotekų valymo įrenginys perduoda pavojaus signalą į namuose įengtą valdymo bloką. Įrenginio aptarnavimu gali pasirūpinti specialistai, kurie nuolat prižiūrės visą sistemą ir perims visus eksploatacinius rūpesčius.

Nuotekų valymo įrenginių kainos


Įrenginio tipas Gyventojų skaičius Našumas, per parą Įrenginio kaina, EUR(su pvm) Montavimo darbai nuo, EUR Medžiagos, EUR Viso nuo, EUR
Labko BioKem 6 2-6 1m³ 4300 525 350 5175 Užsisakyti